FB Pixel Code Przejdź do treści głównej
Informacje związane z Funduszami Unijnymi dla Śląska (FE SL 2021-2027) znajdziesz na funduszeue.scp-slask.pl

Wiadomości


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
Dostępne 88 wiadomości z wszystkich 850 dla zadanych warunków: kategoria: Promocja;

Zielony ład po naszymu

Ponad 400 mln zł na transformację w województwie śląskim. 22 maja 2023 r. w Śląskim Centrum Przedsiębiorczości rusza konkurs „Wsparcie MŚP na rzecz transformacji — Makroinwestycje”.

2023-05-22
| kategorie: Polecamy, Promocja

Liderzy Zmian wyznaczają trendy

Śląskie Centrum Przedsiębiorczości już od 15 lat pomaga firmom w ich rozwoju. W najnowszym numerze poradnika prezentujemy pięć wyróżnionych przez nas firm. Poznajcie laureatów kategorii: Medycyna, B+R, Nowoczesne technologie, Innowator oraz Ambasador na rynkach zagranicznych.

2022-12-28
| kategorie: Polecamy, Promocja | tagi: Poradnik, fundusze

Przed nami transformacja

Odchodzenie od paliw kopalnych i wdrożenie neutralności klimatycznej to tematy budzące wielkie emocje. Jeśli jesteście ciekawi, jakie firmy mają szansę na uzyskanie dofinansowania, zacznijcie od lektury „Funduszy dla Biznesu”

2022-11-14
| kategorie: Polecamy, Promocja | tagi: Poradnik, przedsiębiorcy

Prestiżowa nagroda dla Qlab Laboratory of Light

Wsparcie takich przedsiębiorstw z Funduszy Europejskich może przynieść spektakularne efekty, czego dowodem jest nagrodzona iluminacja Mostu Piłsudskiego w Krakowie. Inwestycja została doceniona przez  Międzynarodowe Stowarzyszenie Projektantów Światła (IALD), przyznające prestiżową nagrodę Award of Merit 2022, która jest największym wyróżnieniem w branży oświetleniowej na świecie.

2022-07-08
| kategorie: Promocja

Nadchodzą zmiany

Jesteście ciekawi, co nas czeka w perspektywie 2021-2027? Sięgnijcie po najnowszy numer „Funduszy dla Biznesu”, gdzie o najważniejszych sprawach dla regionu rozmawiamy z Marszałkiem Województwa Śląskiego Jakubem Chełstowskim.

2022-06-29
| kategorie: Polecamy, Promocja | tagi: Poradnik, fundusze dla biznesu, fundusze

Dodatkowe wsparcie dla MŚP

Ponad 70 mln zł trafi do przedsiębiorców z dodatkowych środków REACT-EU na dofinansowanie 133 projektów wybranych w ramach konkursu Inwestycje w MŚP w ramach Śląskiego Pakietu dla Gospodarki. Promesy przedsiębiorcom wręczyli wicemarszałek Wojciech Kałuża oraz Krzysztof Spyra, dyrektor Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości.
2022-04-13
| kategorie: Promocja

Zobacz - tak Fundusze EU zmieniają nasz region

W tym roku już po raz trzeci przygotowaliśmy album "Razem zmieniamy Śląskie", prezentujący jak województwo śląskie przeobraziło się dzięki funduszom europejskim dostępnym w ramach Programu Regionalnego.

Każdy z projektów można poznać zarówno wizualnie – dzięki licznym zdjęciom oraz filmikom – jak i poprzez wypowiedzi pomysłodawców, osób realizujących projekt czy wreszcie korzystających z nich na co dzień.

2022-01-13
| kategorie: Promocja | tagi: promocja projektu

O nowych wyzwaniach w poradniku „Fundusze dla Biznesu”

Czwarty numer naszej publikacji to przede wszystkim relacja z konferencji, którą udało nam się zrealizować w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości oraz inspirujące dobre praktyki. Nie zapomnieliśmy także o beneficjentach realizujących projekty – ważne dla Was informacje znajdziecie wewnątrz numeru. Zapraszamy do lektury wersji elektronicznej.

2021-12-17
| kategorie: Promocja | tagi: Poradnik, fundusze dla biznesu

Tak to działa….z funduszami

To dzięki nim funkcjonują miejsca w regionie, w których lubisz spędzać czas, korzystając z rodzinnych parków rozrywki, wyciągów narciarskich, restauracji i hoteli. Fundusze Europejskie z konkursu Inwestycje w MŚP pomogły przetrwać w pandemii ponad 650 firmom. Przeczytaj, zobacz, zainspiruj się i skorzystaj z dofinansowania w kolejnej perspektywie finansowej.

2021-12-06
| kategorie: Polecamy, Promocja | tagi: dotacje
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś