FB Pixel Code Przejdź do treści głównej
Informacje związane z Funduszami Unijnymi dla Śląska (FE SL 2021-2027) znajdziesz na funduszeue.scp-slask.pl

"Fundusze dla Biznesu" zmieniają się dla Was


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2023-07-03 12:24

Zapraszamy do lektury naszego poradnika dla przedsiębiorców „Fundusze dla Biznesu”.

Staramy się działać w zgodzie z ekologią, dlatego od tego roku poradnik będzie miał formę strony internetowej: https://funduszedlabiznesu.scp-slask.pl/.

 

Łatwiej znajdziecie interesujące treści, a wszystkie porady zostaną zebrane w jednym miejscu. Jeśli potrzebny jest Wam dostępny cyfrowo PDF, istnieje możliwość pobrania go.

 

W najnowszym wydaniu informujemy m.in. o: korzyściach, jakie przyniesie transformacja regionu, i udogodnieniach, które zostały wprowadzone w tej perspektywie. Podpowiadamy także, jak posługiwać się Lokalnym Systemem Informatycznym 2021 i radzić sobie z nowymi obowiązkami związanymi z Bazą konkurencyjności.

 

Jeśli chcecie otrzymywać powiadomienia o nowych numerach, zapiszcie się do newslettera i zaznaczcie opcję Wiadomości. Zapraszamy też na profil „Funduszy dla Biznesu” na Facebooku. Znajdziecie tam zawsze, oprócz informacji o nowych numerach poradnika, wiadomości  na temat:

  • organizowanych przez nas naborów i szkoleń
  • związanych z biznesem wydarzeń, na które warto się wybrać
  • cyfrowych narzędzi ułatwiających pracę przedsiębiorców.

Grafika zawiera print screen strony internetowej poradnika Fundusze dla Biznesu. Znajduje się na niej także podtytuł Poradnik przedsiębiorcy oraz napis: Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027. Poniżej znajdują się zakładki: Wydarzenia, Aktualności, Nabory, Porady oraz napis publikacje do pobrania. Poniżej znajdują się zdjęcia i tytuły artykułów.Okładka w górnej części zwiera zdjęcie pięciu osób siedzących na kanapach i dyskutujących. Na stole zrobionym z desek leżą dokumenty i laptop. Wokół znajduje się dużo roślin w donicach. Napis na zdjęciu brzmi: Fundusze dla Biznesu. Poradnik przedsiębiorcy, 1/2023. Na zdjęcie częściowo nachodzi element przewodni marki Fundusze Europejskie w formie niebieskiego, prostokątnego tła i niebieskich gwiazd z sygnetu znaku Funduszy Europejskich. Motyw jest poszerzony o błękitne tło. Napis na elemencie przewodnim i motywie brzmi: Fundusze Europejskie dla Śląskiego na lata 2021-2027. Poniżej na białym tle znajduje się belka z logotypami zawierająca kolejno od lewej: znak marki Fundusze Europejskie, barwy Rzeczpospolitej Polskiej, znak Unii Europejskiej oraz herb Województwa Śląskiego. Znak marki Fundusze Europejskie tworzą połączone gwiazdy w kolorach żółtym, białym i czerwonym na tle grantowego trapezu. Znak opatrzony jest po prawej stronie czarnym napisem Fundusze Europejskie dla Śląskiego. Barwy Rzeczpospolitej Polskiej to flaga, która ma u góry kolor biały, na dole kolor czerwony. Po prawej stronie znajduje się czarny napis „Rzeczpospolita Polska”. Znak Unii Europejskiej to granatowa flaga, pośrodku której znajduje się koło złożone z dwunastu żółtych pięcioramiennych gwiazd. Po jej lewej stronie umieszczony jest czarny napis Dofinansowane przez Unię Europejską. Herb województwa oddzielony jest od pozostałych znaków pionową czarną linią. Tworzy go niebieska tarcza, na której umieszczony jest żółty orzeł z rozpostartymi skrzydłami i głową zwróconą w prawo. Po prawej stronie herbu zamieszczony jest błękitny napis Województwo Śląskie.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś