FB Pixel Code Przejdź do treści głównej

Wiadomości


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
Dostępne 246 wiadomości z wszystkich 246 dla zadanych warunków:

Praca w Śląskim Centrum Przedsiębiorczości

W związku z rozwojem jednostki i znacznym zwiększeniem ilości wdrażanych projektów poszukujemy nowych pracowników. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do składania aplikacji.

 

 

2022-01-25

Zobacz - tak Fundusze EU zmieniają nasz region

W tym roku już po raz trzeci przygotowaliśmy album "Razem zmieniamy Śląskie", prezentujący jak województwo śląskie przeobraziło się dzięki funduszom europejskim dostępnym w ramach Programu Regionalnego.

Każdy z projektów można poznać zarówno wizualnie – dzięki licznym zdjęciom oraz filmikom – jak i poprzez wypowiedzi pomysłodawców, osób realizujących projekt czy wreszcie korzystających z nich na co dzień.

2022-01-13
| kategorie: Promocja | tagi: promocja projektu

O nowych wyzwaniach w poradniku „Fundusze dla Biznesu”

Czwarty numer naszej publikacji to przede wszystkim relacja z konferencji, którą udało nam się zrealizować w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości oraz inspirujące dobre praktyki. Nie zapomnieliśmy także o beneficjentach realizujących projekty – ważne dla Was informacje znajdziecie wewnątrz numeru. Zapraszamy do lektury wersji elektronicznej.

2021-12-17
| kategorie: Promocja | tagi: Poradnik, fundusze dla biznesu

Tak powstają innowacje…z funduszami

To dzięki nim aplikacje medyczne wspomagają leczenie w pandemii, nowoczesna rehabilitacja przywraca sprawność a inteligentne systemy informatyczne  ułatwiają  sprawy w urzędzie. Dotacje na prace B+R otrzymało ponad 280 firm z regionu. Zobacz, zainspiruj się i skorzystaj w kolejnej perspektywie finansowej.

2021-12-08

Tak to działa….z funduszami

To dzięki nim funkcjonują miejsca w regionie, w których lubisz spędzać czas, korzystając z rodzinnych parków rozrywki, wyciągów narciarskich, restauracji i hoteli. Fundusze Europejskie z konkursu Inwestycje w MŚP pomogły przetrwać w pandemii ponad 650 firmom. Przeczytaj, zobacz, zainspiruj się i skorzystaj z dofinansowania w kolejnej perspektywie finansowej.

2021-12-06
| kategorie: Polecamy, Promocja | tagi: dotacje

Nowoczesny biznes w nowoczesnym świecie. Zapraszamy na konferencję online.

Zapraszamy na wydarzenie pt. Biznes jutra, czyli jak założyć nowoczesną firmę i przetrwać?, które odbędzie się w formule on-line 9 grudnia 2021. Organizatorem konferencji pod patronatem Marszałka Województwa Śląskiego Jakuba Chełstowskiego jest Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach. 

2021-12-01

Wygaszanie funkcjonowania platformy SEKAP. Ważna informacja dla wnioskodawców

Przypominamy, że od dnia 1 grudnia nie będzie możliwości korzystania z platformy SEKAP. W związku z powyższym należy najpóźniej do 1 grudnia 2021 roku przesłać nowy adres skrzynki do kontaktu (na platformie ePUAP). Pełna korespondencja z wnioskodawcą po 1 grudnia  przekazywana będzie wyłącznie na nowe skrzynki kontaktowe ePUAP.

2021-11-22

Planują przyszłość z funduszami

Ponad 140 osób wzięło udział w konferencji „Przyszłość z funduszami. Dobre praktyki i nowe szanse dla rozwoju MŚP”, która miała miejsce 9 listopada na Stadionie Śląskim. Wydarzenie pod patronatem Marszałka Województwa Śląskiego Jakuba Chełstowskiego odbyło się w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

2021-11-10

Praca w Wydziale Rozliczeń oraz w Wydziale Kontroli

W związku z rozwojem jednostki i znacznym zwiększeniem ilości wdrażanych projektów dofinansowanych z funduszy europejskich Śląskie Centrum Przedsiębiorczości rekrutuje nowych pracowników. 

Mamy 7 miejsc pracy w Wydziale Rozliczeń oraz 3 miejsca pracy w Wydziale Kontroli. Jeśli masz wyższe lub średnie wykształcenie i jesteś zainteresowany pracą związaną z Funduszami Europejskimi złóż do nas swoją aplikację.

Szczegóły na temat ofert pracy znajdziesz na stronie BIP.

Do 16 listopada br. czekamy na aplikacje.

2021-11-10
| tagi: praca

Przyszłość z funduszami. Spotkajmy się 9 listopada

Nowe możliwości wsparcia biznesu ze środków unijnych i krajowych zostaną przedstawione podczas konferencji organizowanej przez Śląskie Centrum Przedsiębiorczości na Stadionie Śląskim. Wśród tematów znajdzie się zapowiedź tego, co przed nami, czyli kierunków ujętych w Programach: Fundusze dla Śląskiego, Krajowym Planie Odbudowy oraz Funduszu Sprawiedliwej Transformacji. O możliwościach i korzyściach dla MŚP w najbliższych latach opowiedzą zaproszeni eksperci, dzięki czemu uczestnicy otrzymają kompendium wiedzy w jednym miejscu.

2021-10-26
| kategorie: Konferencje | tagi: konferencja, fundusze

Pierwsza edycja Europejskiego Forum Przyszłości za nami

Zgodnie z przewidywaniami, wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem - ponad 30 tysięcy uczestników wzięło udział on-line, 8 tysięcy osób odwiedziło Stadion Śląski. Wystąpiło 330 panelistów w 60 spotkaniach i 8 imprezach towarzyszących.

 

 

2021-10-11

Przyszłość biznesu jest tutaj

O Europejskim Forum Przyszłości usłyszeliśmy po raz pierwszy zaledwie pół roku temu. Zaplanowane na 6-8 października przedsięwzięcie odbędzie się we współpracy z Forum Ekonomicznym – najbardziej prestiżowym kongresowym wydarzeniem poświęconym sprawom gospodarczym w Polsce. Przypominamy o trwającej rejestracji.

2021-09-30
| kategorie: Konferencje, Polecamy

Warsztaty z rozliczania projektów 16 i 23 września

W związku z dużą ilością błędów pojawiających się we wnioskach o płatność, zapraszamy do uczestnictwa w bezpłatnych warsztatach dotyczących realizacji zamówień, Bazy Konkurencyjności oraz wypełniania dokumentacji niezbędnej do prawidłowego rozliczenia wniosku.

2021-09-08

Fundusze Europejskie bliżej Ciebie

Jesteś ciekaw jak województwo śląskie zmienia się dzięki unijnym dotacjom? Zapraszamy do udziału w ósmej edycji Dni Otwartych Funduszy Europejskich, podczas których będzie można zajrzeć do miejsc, odmienionych dzięki wsparciu UE. Bądź z nami od 17 do 19 września! Tym razem w formie hybrydowej – uczestnicząc bezpośrednio w wydarzeniach lub wirtualnie.

2021-08-11
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś