FB Pixel Code Przejdź do treści głównej

Artykuły prasowe


Zachęcamy Państwa do zapoznania się z artykułami prasowymi dotyczącymi działalności Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości.

Nie wymyślaj koła. Zacznij od inteligentnych specjalizacji! — artykuł oraz ogłoszenia promujące konkurs Badania, rozwój i innowacje w przedsiębiorstwach (Działanie 1.2), które ukazały się w marcu i kwietniu 2020 r.

Planujesz złożyć wniosek w konkursie Innowacje w MŚP? — wiadomość o przedłużeniu naboru w konkursie Innowacje w MŚP oraz informacje na temat innych konkursów zamieszczone w prasie w marcu 2020 r.

Martwisz się o swoją firmę? To konkurs właśnie dla Ciebie — zachęcamy do udziału w konkursie Inwestycje w MŚP w kwietniu 2020 r.

Zmień czas na lepszy dla Twojej firmyogłoszenia informujące o konkursie Innowacje w MŚP (Działanie 3.2), opublikowane w lutym i marcu 2020 r.

Zaproszenie do udziału w seminarium Internacjonalizacja MŚP, które odbyło się w marcu 2020 r.

Zacznij Nowy Rok śmiałym krokiem — postaw na innowacje — zapraszamy do udziału w przyszłorocznym konkursie Innowacje w MŚP oraz prezentujemy dobre praktyki (Działanie 3.2). Artykuł ukazał się w „Gazecie Wyborczej” w grudniu 2019 r.

Robisz to ponad 20 tysięcy razy dziennie. Pomóż nam zadbać o każdy oddech — przypominamy o konkursie Silesia pod błękitnym niebem (Działanie 1.2 Badania, rozwój i innowacje w przedsiębiorstwach) na łamach „Gazety Wyborczej” w listopadzie 2019 r.

Na początku jest pomysł, potem dotacja — zapowiedź konferencji organizowanej przez ŚCP w trakcie trwania Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, opublikowana w „Gazecie Wyborczej” w listopadzie 2019 r.

Chcesz być innowacyjny? Złap usługę ogłoszenia promujące konkurs Zakup usług proinnowacyjnych przez MŚP (Działanie 1.2), które ukazały się w „Gazecie Wyborczej” w listopadzie 2019 r.

Czyste powietrze w województwie śląskim — artykuł opisujący konkurs Silesia pod błękitnym niebem (Działanie 1.2 Badania, rozwój i innowacje w przedsiębiorstwach), zamieszczony w „Gazecie Wyborczej” w październiku 2019 r.

Buduj z nami swoją firmę. Tak wspieramy innowacje — prezentujemy dobre praktyki i zachęcamy do udziału w konkursie Innowacje w MŚP (Działanie 3.2) na łamach „Gazety Wyborczej” w październiku 2019 r.

To nie science fiction! Mamy 150 mln zł dla małych i średnich przedsiębiorstw — ogłoszenia zapowiadające nabór do konkursu Innowacje w MŚP (Działanie 3.2), jakie zostały opublikowane w „Gazecie Wyborczej” na przełomie września i października 2019 r.

Robisz to ponad 20 tysięcy razy dziennie. Pomóż nam zadbać o każdy oddech — ogłoszenia promujące konkurs Silesia pod błękitnym niebem (Działanie 1.2 Badania, rozwój i innowacje w przedsiębiorstwach), które ukazały się w ”Gazecie Wyborczej” we wrześniu 2019 r.

Jest jeszcze tyle do zbadania… — ogłoszenia zachęcające do udziału w konkursie Badania, rozwój i innowacje w przedsiębiorstwach (Działanie 1.2), zamieszczone w „Gazecie Wyborczej” w lipcu 2019 r.

MŚP rusza w świat. Pora na eksportpraktyczne wskazówki dla przedsiębiorców, ułatwiające złożenie wniosku w konkursie Internacjonalizacja MŚP (Podziałanie 3.5.3), opublikowane w czerwcu 2019 r.

MŚP rusza w świat . Podbij zagraniczne rynkiogłoszenia o naborze do konkursu Internacjonalizacja MŚP (Poddziałanie 3.5.3), które ukazały się w czerwcu 2019 r.

MŚP rusza w świat  — artykuł zamieszczony w „Strefie Biznesu” w maju 2019 r., prezentujący możliwości, jakie daje udział w konkursie Internacjonalizacja MŚP (Poddziałanie 3.5.3).

Wspieramy biznes od kilkunastu lat - Bartosz Rozpondek, dyrektor ŚCP podsumowuje dotychczasową działalność i prezentuje najbliższe konkursy.
Przełomowe technologie — przedstawiamy innowacyjne projekty realizowane dzięki wsparciu ŚCP.

Mała firma — wielki projekt. Tak wspieramy innowacje — „Dziennik Zachodni” prezentuje najciekawsze realizacje Działania 3.2 Innowacje w MŚP.

Odświeżamy usługiinformacje o konkursie Profesjonalizacja IOB (Działanie 1.3), które ukazały się w „Dzienniku Zachodnim”.

Śląskie Centrum Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w konkursachogłoszenie zamieszczone w „Dzienniku Zachodnim”.

Śląskie bez smogu? Wyprzedź kolejną zimęogłoszenie przypominające o naborze do konkursu Silesia pod błękitnym niebem (Działanie 1.2 Badanie, rozwój i innowacje w przedsiębiorstwach).

Biznes potrzebuje nowych usługogłoszenia powiadamiające o konkursie Profesjonalizacja IOB (Działanie 1.3), przeznaczonym dla Instytucji Otoczenia Biznesu, które ukazały się w „Dzienniku Zachodnim”.

Krok do błękitnego niebaartykuły informujące o konkursie Silesia pod błękitnym niebem (Działanie 1.2), opublikowane w „Dzienniku Zachodnim”.

Patrzysz w niebo — zmień jakość powietrzaogłoszenia zapowiadające konkurs Silesia pod błękitnym niebem (Działanie 1.2), zamieszczone w „Dzienniku Zachodnim”.

Krok do błękitnego niebaartykuł prezentujący rozpoczynający się wkrótce konkurs Badania, rozwój i innowacje w przedsiębiorstwach (Działanie 1.2), zamieszczony w „Gazecie Wyborczej” w trakcie Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

Bez prowadzenia prac B+R nie ma innowacjirozmowa z Bartoszem Rozpondkiem, Dyrektorem Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości, na temat nowych naborów do konkursów Badania, rozwój i innowacje w przedsiębiorstwach.

Silesia pod błękitnym niebemartykuł z „Gazety Wyborczej” omawiający projekt, dotyczący poprawy jakości powietrza oraz minimalizacji skutków jego zanieczyszczenia, realizowany przez ŚCP jako przedstawiciela Województwa Śląskiego we współpracy z NCBR.

Krok w kierunku błękitnego niebaartykuł, który ukazał się w biuletynie RPO WSL, publikowanym jako dodatek do „Gazety Wyborczej”.

Nie tylko fundusze relacja z konferencji Doświadczenia i prognozy dla firm na półmetku perspektywy finansowej 2014-2020, zorganizowanej przez ŚCP w trakcie Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw, zamieszczona w biuletynie RPO WSL, publikowanym jako dodatek do „Gazety Wyborczej”.

Przygotuj projekt i zyskaj czas dla siebie — ogłoszenia o naborze do konkursu Technologie informacyjno-komunikacyjne w działalności gospodarczej (Działanie 3.3), które ukazały się w „Gazecie Wyborczej” 5 i 9 lipca 2018 r.

Jesteś przedsiębiorcą? Inwestuj w badania — artykuł, który ukazał się w „Strefie Biznesu” w maju 2018 r., zawierający wypowiedź Dyrektora ŚCP na temat konkursu Badania, rozwój i innowacje w przedsiębiorstwach, a także relację o doświadczeniach firmy StorkJet, korzystającej z funduszy unijnych, oraz informacje Marszałka Województwa Śląskiego na temat projektu Silesia pod błękitnym niebem.

Patent na sukces — artykuł zamieszczony w „Gazecie Wyborczej” 14 maja 2018 r., prezentujący konkurs Badania, rozwój i innowacje w przedsiębiorstwach (Działanie 1.2), oraz wypowiedzi Wojciecha Saługi — Marszałka Województwa Śląskiego, Bartosza Rozpondka — Dyrektora ŚCP i dr inż. Mariusza Kruczka z Głównego Instytutu Górnictwa.

Masz firmę — to konkurs dla Ciebieogłoszenia o naborze do konkursu Badania, rozwój i innowacje w przedsiębiorstwach (Działanie 1.2), które ukazały się w „Gazecie Wyborczej” 4, 10, 12 i 17 kwietnia 2018 r.

Zakończ rok otwarciem nowych możliwości — informacje na temat naboru do konkursów Badania, rozwój i innowacje w przedsiębiorstwach (Działanie 1.2) oraz Innowacje w MŚP (Działanie 3.2), które ukazały się w „Dzienniku Zachodnim” 4, 6, 11, 13, 18 i 19 grudnia 2017 r.

Mistrzostwa innowacji oraz Kurs na innowacje! — informacje na temat naboru do konkursu 3.2 Innowacje w MŚP będą ukazywały się w prasie w listopadzie i grudniu 2017 r.

Liderzy Zmian — notatka podsumowująca plebiscyt organizowany przez „Dziennik Zachodni” przy współudziale ŚCP (16 listopada 2017 r.).

Fundusze Europejskie bez tajemnic — wypowiedź Bartosza Rozpondka, Dyrektora ŚCP, oraz Warto szukać własnych dróg — rozmowa z Wojciechem Saługą, Marszałkiem Województwa Śląskiego. Publikacja w „Dzienniku Zachodnim” z okazji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości (14.11.2017 r.).

Konferencja Fundusze Europejskie dla firm, organizowana przez ŚCP 15.11.2017 r. — ogłoszenia, które ukazały się w „Dzienniku Zachodnim” 7, 8, 9 i 13 listopada 2017 r.

Przedsiębiorczość wspieramy codziennie — wypowiedź dyrektora ŚCP Bartosza Rozpondka w związku ze Światowym Tygodniem Przedsiębiorczości („Dziennik Zachodni” 9 listopada 2017).

Uwaga, konkurs dla przedsiębiorców! — artykuł na temat naboru do konkursu Badania, rozwój i innowacje w przedsiębiorstwach (Działanie 1.2). Ukazał się w nr 3/2017 „Rynku Pracy”, biuletynie WUP w Katowicach, dodatku do „Dziennika Zachodniego”.

Masz małą lub dużą firmę? — informacje na temat naboru do konkursu Badania, rozwój i innowacje w przedsiębiorstwach (Działanie 1.2), ukazały się w „Dzienniku Zachodnim”, 16, 19 i 23 października 2017.

Wspieramy przedsiębiorców od dekady — publikacja z 18 października 2017, w „Dzienniku Zachodnim”, związana z udziałem ŚCP w VII Europejskim Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Siła naszego regionu tkwi w przedsiębiorcach — informacje na temat naboru do konkursu Badania, rozwój i innowacje w przedsiębiorstwach (Działanie 1.2) będą ukazywały się w prasie od września do końca listopada 2017.

Mile widziane techniczne nowinki - tekst ukazał się w „Nowinach” rybnickich 16 sierpnia 2017.

Przedsiębiorco, inwestuj w badania! - publikacja, z 10 maja 2017 roku, w Dzienniku Zachodnim związana z udziałem ŚCP w IX Europejskim Kongresie Gospodarczym.

Badanie, rozwój i innowacje w przedsiębiorstwach - publikacja informacji w Dzienniku Zachodnim  10, 12 i 18 kwietnia 2017 roku.

Innowacje w MŚP - reklama konkursów publikowana w gazecie Dziennik Zachodni w 2016 roku.

Skorzystaj z unijnego wsparcia - publikacja informacji w Dzienniku Zachodnim 9 i 16 grudnia 2016 roku.

Fundusze unijne dla firm - publikacja informacji w Dzienniku Zachodnim 2 i 5 grudnia 2016 roku.

VI Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw strony 5-6 oraz 7-8 - artykuł opublikowany w Dzienniku Zachodnim z okazji VI Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Pieniądze na rozwój biznesu - artykuł publikowany w Dzienniku Zachodnim z okazji Europejskiego Kongresu Gospodarczego 18 maja 2016 roku.

Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś