FB Pixel Code Przejdź do treści głównej
Informacje związane z Funduszami Unijnymi dla Śląska (FE SL 2021-2027) znajdziesz na funduszeue.scp-slask.pl

Liderzy Zmian wyznaczają trendy


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2022-12-28 11:56

Śląskie Centrum Przedsiębiorczości już od 15 lat pomaga firmom w ich rozwoju. W najnowszym numerze poradnika prezentujemy pięć wyróżnionych przez nas firm. Poznajcie laureatów kategorii: Medycyna, B+R, Nowoczesne technologie, Innowator oraz Ambasador na rynkach zagranicznych.

Dowiecie się, jak tworzony jest lek na ostrą białaczkę szpikową. Znajdziecie odpowiedź na pytanie, czy gotowe przetwory mogą być tak smaczne jak domowe i w czym są od nich lepsze. Poznacie jedną z najnowocześniejszych drukarni dziełowych w Europie. Opowiemy też, jak jedna z firm zajmujących się rehabilitacją podbija świat. Warto czerpać inspirację w ich doświadczeń.

W ostatnim w tym roku numerze podsumowujemy również minione perspektywy finansowe, a za nami już 50 konkursów. Środki unijne pozwoliły na rozwój zarówno MŚP, jak i dużych przedsiębiorstw. Dzięki nim mogły tworzyć innowacje, przeprowadzać badania, rozwijać turystykę i występować na targach międzynarodowych. Byliśmy z Wami w trudnym czasie pandemii i będziemy nadal, pomagając w trakcie kryzysu gospodarczego i kolejnych latach. 8 grudnia odbyła się konferencja inaugurująca nowy program regionalny, w czasie której Wicedyrektor Generalny ds. Polityki Regionalnej i Miejskiej Komisji Europejskiej Normunds Poppens przekazał w ręce Marszałka Województwa Śląskiego Jakuba Chełstowskiego dokumenty potwierdzające przyznanie nam środków europejskich. Wkrótce rozpoczną się konkursy nowej perspektywy, w których ŚCP ma do dyspozycji ponad 800 mln euro.

Poradnik „Fundusze dla Biznesu”

Poradnik „Fundusze dla Biznesu” — wersja dostępna cyfrowo

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś