FB Pixel Code Przejdź do treści głównej
Informacje związane z Funduszami Unijnymi dla Śląska (FE SL 2021-2027) znajdziesz na funduszeue.scp-slask.pl

Czas ucieka — rozlicz wniosek w terminie


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2023-07-04 08:05

Kończy się okres kwalifikowalności wydatków dla projektów dofinasowanych ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego 2014-2020

W związku z tym prosimy o rozliczenie wniosków o płatność w terminie wskazanym w umowie o dofinansowanie. Termin ten nie może zostać przekroczony. Pamiętaj, aby sprawdzić, czy przedkładane dokumenty są czytelne i zawierają wszystkie wymagane elementy.

Jeśli nie wywiążesz się z postanowień umowy zawartej ze Śląskim Centrum Przedsiębiorczości, mogą Cię spotkać takie konsekwencje, jak:

  • uznanie wydatków za niekwalifikowalne,
  • konieczność zwrotu otrzymanego dofinansowania i rozwiązanie umowy o dofinansowanie.

Ponieważ kończy się okres kwalifikowalności, nie będziemy mieli możliwości pozytywnego rozpatrzenia wniosków o wydłużenie terminu na realizację projektu, osiągnięcie wskaźników rezultatu czy dostarczenie dokumentów potwierdzających prawidłową realizację projektów.

Pamiętaj, że powinieneś zintensyfikować działania zmierzające do zakończenia realizowanych projektów i ich końcowego rozliczenia. Zgłoś się do opiekuna projektu. Jego rolą jest udzielenie Ci wsparcia w prawidłowym realizowaniu i rozliczeniu projektu, zgodnie z warunkami umowy.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś