FB Pixel Code Przejdź do treści głównej

Fundusze dla Biznesu - Poradnik przedsiębiorcy 4/2017


Przypominamy, że od 29 grudnia przedsiębiorcy MŚP mogą składać wnioski o dofinansowanie innowacyjnych projektów. Przedstawiamy firmy, które od lat aktywnie korzystają z oferty RPO WSL, zwycięzców plebiscytu „Liderzy Zmian”, zorganizowanego przez ŚCP wraz z „Dziennikiem Zachodnim”.

W bieżącym numerze znajdziecie Państwo także obszerną relację z konferencji „Fundusze Europejskie dla firm”, która odbyła się 15 listopada tego roku i cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem osób chcących pozyskać dofinansowanie ze środków unijnych. Zachęcamy także do lektury ostatniego już odcinka cyklu „Zrealizuj z nami projekt krok po kroku”, gdzie tym razem prezentujemy zasady promocji, opisujemy rodzaje kontroli oraz obowiązki beneficjentów po zakończeniu realizacji projektu.

Na okładce na pierwszym planie znajduje się nowoczesne urządzenie w kolorze stalowym. Ma obły kształt i przyspawane są do niego liczne króćce, czyli kawałki rur, zakończone kołnierzami. W tle znajduje się młody pracownik firmy Prevac w białym, laboratoryjnym fartuchu.

Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś