FB Pixel Code Przejdź do treści głównej

Artykuły internetowe o funduszach wdrażanych przez Śląskie Centrum Przedsiębiorczości


Zachęcamy do przeczytania artykułów internetowych związanych z wdrażaniem Funduszy Unijnych przez ŚCP.

Global Silesia ma pomóc w rozwoju gospodarczym woj. śląskiego — serwisy internetowe w lutym 2020 r. informują o konferencji, w czasie której zaprezentowano projekt Global Silesia: silesia24.pl, radio.katowice.pl, katowice.tvp.pl, slaskibiznes.pl, dziennikzachodni.pl, stooq.pl, infokatowice.pl.

Ponad 86 mln zł na innowacje dla firm ze Śląska — artykuły na temat konkursu Innowacje w MŚP, jakie ukazały się w lutym 2020 r. na portalach: pb.pl, wnp.pl, portalsamorzadowy.pl, nettg.pl, nettg.pl.

Śląskie Centrum Przedsiębiorczości dofinansowało już blisko tysiąc projektów na 800 mln zł — serwisy podsumowują działalność ŚCP oraz informują o zaplanowanych w 2020r. konkursach. Teksty ukazały się pod koniec grudnia 2019 r. na portalach: wnp.pl, portalsamorzadowy.pl, stooq.pl, nettg.pl.

Wkrótce rozdanie 140 mln zł na rozwój firm na Śląskuartykuły, jakie ukazały się w listopadzie 2019 r., po organizowanej przez ŚCP konferencji Zaprojektuj rozwój. Wsparcie UE dla firm, w serwisach: wnp.pl, portalsamorzadowy.pl, stooq.pl, silesia24.pl, nettg.pl.

Śląskie firmy będą mogły powalczyć o 100 mln zł — serwisy informują o konferencji Zaprojektuj rozwój. Wsparcie UE dla firm, organizowanej przez ŚCP 20 listopada 2019 r., a także środkach, które jeszcze w tym roku zostaną przeznaczone na rozwój firm: portalsamorzadowy.pl, pulshr.pl, wnp.pl, propertynews.pl, portalspozywczy.pl, stooq.plnettg.pl.

Innowacje dla błękitnego nieba nad Śląskiem — informacja na temat wspólnego przedsięwzięcia, realizowanego przez NCBR oraz ŚCP (Działanie 1.2), zamieszczona w październiku 2019 r. w serwisie forsal.pl.

Miliony na innowacje dla śląskich firm — artykuły zapowiadające nabór do konkursu Innowacje w MŚP, jakie ukazały się w październiku 2019 r. w serwisach: propertynews.pl, portalsamorzadowy.pl, niezalezna.pl, nettg.pl.

Ponad 107 mln zł na projekty dotyczące badań i rozwoju w firmach z województwa śląskiego — artykuły na temat naboru Od pomysłu do przemysłu, przeprowadzanego w ramach Działania 1.2 Badania, rozwój i innowacje w przedsiębiorstwach, które ukazały się w lipcu 2019 r. w serwisach: portalsamorzadowy.pl, onet.pl, slaskibiznes.pl, teraz-srodowisko.pl, pulshr.pl, stooq.pl, nettg.pl, radiojura.pl.

20 zgłoszeń do programu „Silesia pod błękitnym niebem”relacje podsumowujące pierwszy etap realizacji przedsięwzięcia prowadzonego przez NCBR oraz ŚCP jako przedstawiciela Województwa Śląskiego: portalsamorzadowy.pl, nettg.pl, cire.pl, teraz-srodowisko.pl.

Silesia pod błękitnym niebem — do końca lutego trwa nabór do programu — serwisy informują o konkursie prowadzonym w ramach Działania 1.2: Katowice.tvp.pl, cire.pl, nettg.pl, stooq.com.

Do końca lutego nabór do programu „Silesia pod błękitnym niebem”Portal Samorządowy o wspólnym przedsięwzięciu, realizowanym przez NCBR i ŚCP.

Ponad 77 mln zł na innowacje w małych i średnich przedsiębiorstwach — artykuły na temat rozpoczynającego się 28 lutego 2019 r. naboru do konkursu Innowacje w MŚP: pulshr.pl, rp.pl, nettg.pl.

30 mln zł na specjalistyczne usługi doradcze dla śląskiego biznesu — artykuły na temat konkursu Rozwój usług świadczonych przez Instytucje Otoczenia Biznesu (Działanie 1.3 Profesjonalizacja IOB), które ukazały się w serwisach: portalsamorzadowy.pl, pb.pl, slaskibiznes.pl, propertynews.pl, stooq.pl, nettg.pl, zabrze.com.pl, zory.com.pl, mojekatowice.pl, mojmikolow.pl, mojchorzow.pl, rudaslaska.com.pl, um.jaworzno.pl, swiony.pl.

Prasa informuje o naborze wniosków do konkursu Silesia pod błękitnym niebem: portalsamorzadowy.pl, teraz-srodowisko.pl, ppr.pl, rynek instalacyjny.pl, niezalezna.pl, stooq.pl, slaskibiznes.pl, cire.pl.

Od pomysłu do przemysłu — zapowiadamy start nowego konkursu na prace B+R w serwisie dziennikzachodni.pl.

128 mln zł na projekty dot. badań i rozwoju w firmach —o nowym konkursie ŚCP informują serwisy: forsal.pl, portalsamorzadowy.pl, stooq.pl, nettg.pl, mojekatowice.pl, rudaslaska.com.pl, portalspozywczy.pl, zielonalinia.gov.pl oraz pulshr.pl.

Ponad 64 mln zł dotacji do narzędzi informatycznych dla firm — artykuły na temat konkursu Technologie informacyjno-komunikacyjne w działalności gospodarczej (Działanie 3.3): katowice.tvp.pl, stooq.pl, biznes.mutubutu.ovh.

Ostatnie dwa tygodnie naboru projektów badawczo-rozwojowych — informacje na temat konkursu Badania, rozwój i innowacje w przedsiębiorstwach: katowice.tvp.pl, naukawpolsce.pap.pl, nettg.pl, stooq.pl.

Jesteś przedsiębiorcą? Inwestuj w badania — artykuł, który ukazał się w „Strefie Biznesu” w maju 2018 r., zawierający wypowiedź Dyrektora ŚCP na temat konkursu Badania, rozwój i innowacje w przedsiębiorstwach, a także relację o doświadczeniach firmy StorkJet, korzystającej z funduszy unijnych, oraz informacje Marszałka Województwa Śląskiego na temat projektu Silesia pod błękitnym niebem: dziennikzachodni.pl

Śląskie — Wkrótce pierwszy nabór projektów badawczo-rozwojowych w ramach pięciu specjalizacjiartykuły na temat konkursu Badania, rozwój i innowacje w przedsiębiorstwach (Działanie 1.2): stooq.pl, rp.pl, nettg.pl, portalsamorzadowy.pl, teraz-srodowisko.pl.

Śląsk dofinansuje innowacyjne produkty i usługi — kolejne informacje na temat naboru do konkursu Innowacje w MŚP (Działanie 3.2): portalsamorządowy.pl, slask.onet.pl, stooq.pl, silesion.pl.

Śląscy przedsiębiorcy mogą wykorzystać 66 mln zł na dofinansowanie innowacji — informacje na temat otwarcia naboru do konkursu Innowacje w MŚP: forsal.pl, pulshr.pl, nettg.pl.

Śląskie Centrum Przedsiębiorczości: jeszcze miesiąc na wnioski o dofinansowanie prac badawczo-rozwojowych — informacje na temat przedłużonego naboru do konkursu Badania, rozwój i innowacje w przedsiębiorstwach (Działanie 1.2): portalsamorządowy.pl, stooq.pl, silesion.pl.

Plebiscyt Liderzy Zmian organizowany przez Śląskie Centrum Przedsiębiorczości oraz redakcję „Dziennika Zachodniego”: foto 1, foto 2.

Siła naszego regionu tkwi w przedsiębiorcach, informacja nt. naboru związanego z badaniami, rozwojem i innowacjami w przedsiębiorstwach (działanie 1.2) rozpoczynającego się 19 października 2017 r. - publikacje na łamach: dziennikzachodni.pl, katowice.wyborcza.pl, finanse.wp.pl, katowice.naszemiasto.pl, se.pl.

Artykuły na temat projektów wybranych do dofinansowania w konkursie Technologie informacyjno-komunikacyjne w działalności gospodarczej: pb.pl, money.pl, it.wnp.pl, portalsamorzadowy.pl

Wsparcie dla przedsiębiorców - startuj z ŚCP. Artykuły publikowane na portalach: pulshr.pl, naszwodzislaw.com, naszraciborz.pl, witrynawiejska.org.pl.

Przeszło 100 projektów w konkursie ŚCP - artykuły związane z zakończonym naborem projektów w ramach działania 1.2 Badania, rozwój i innowacje w przedsiębiorstwach na platformach: wnp.pl, stooq.pl, portalsamorządowy.pl, pulshr.pl, mojekatowice.pl.

Wiedza i innowacje - artykuł z 7 lipca 2017 r. publikowany na łamach Dziennika Zachodniego. Przeczytać możemy m.in. o innowacyjnych rozwiązaniach medycznych i możliwościach pozyskania środków na realizację projektów dzięki konkursom organizowanym przez ŚCP.

W okresie od 16 do 20 czerwca, na portalu bankier.pl, był publikowany spot promujący konkurs ogłoszony w ramach działania 1.2 Badania, rozwój i innowacje w przedsiębiorstwachSpot1, spot2 spot3.

Ponad 293 mln zł na badania i rozwój oraz innowacje w przedsiębiorstwach - artykuł przeczytać możemy na katowice.tvp.pl, polskieradio.pl, pmdg.pl. Artykuł ukazał się również na portalu finanse.wp.pl.

Miliony na badania i rozwój - Ponad 400 mln złotych dla przedsiębiorców. Artykuł ukazł się na łamach serwisów: www.slaskie.pl, wyborcza.biz, katowice.tvp.pl, stooq.pl, radiopiekarz.pl, www.samorzad.lex.pl, finanse.wp.pl, naszraciborz.pl.

Pieniądze na innowacje dla śląskich firm - artykuł ze strony rp.pl

Innowacje w MŚP - Konkurs - artykuł ze stony dziennikzachodni.pl

Fundusze unijne dla firm - artykuł ze strony dziennikzachodni.pl

Innowacji nie odkładaj na później - artykuł ze strony sosnowiec.pl

Miliony dla przedsiębiorców ze Śląska - artykuł ze strony portalsamorzadowy.pl

Śląskie: pieniądze na dofinansowanie nowego produktu lub usługi - artykuł ze strony nettg.pl

Śląskie: Rusza program dotacji dla firm wprowadzających nowy produkt lub usługę - artykuł ze strony portalspozywczy.pl

Śląskie/ 194 mln zł dla przedsiębiorców na dofinansowanie nowego produktu lub usługi - artykuł ze strony wp.pl

Śląsk: Przedsiębiorcy dostaną dofinansowanie na nowe produkty i usługi - artykuł ze strony pulshr.pl

194 mln zł na nowy produkt lub usługę - artykuł ze strony silesion.pl

Śląskie: 194 mln zł dla przedsiębiorców na dofinansowanie nowego produktu lub usługi - artykuł zestrony interia.pl

194 mln zł dla przedsiębiorców na dofinansowanie nowego produktu lub usługi - artykuł ze strony katowice.tvp.pl

Śląskie: 194 mln zł dla przedsiębiorców na dofinansowanie nowego produktu lub usług - artykuł ze strony biznes.onet.pl

Śląskie: 194 mln zł dla przedsiębiorców na dofinansowanie nowego produktu lub usługi - artykuł ze strony forsal.pl

Śląskie: 194 mln zł dla innowatorów - artykuł ze strony pb.pl

Innowacji nie odkładaj na później - artykuł ze strony zory.com.pl

Innowacji nie odkładaj na później - artykuł ze strony mojbytom.pl

Innowacji nie odkładaj na później - artykuł ze strony mojetychy.pl

Innowacji nie odkładaj na później - artykuł ze strony zabrze.com.pl

Śląskie. 194 mln zł dla przedsiębiorców na dofinansowanie nowego produktu lub usługi - artykuł ze strony wyborcza.biz

Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś