FB Pixel Code Przejdź do treści głównej

Ważne informacje dotyczące realizacji konkursów ŚCP


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2020-03-16 11:23

Informujemy, iż ze względu na aktualną sytuację podjęto następujące decyzje, dotyczące trwających i planowanych naborów oraz rozstrzygnięć konkursów:
Konkurs Innowacje w MŚP działanie 3.2 – planowane przedłużenie naboru do 30 kwietnia 2020.
Konkurs w ramach poddziałania 3.5.3 Internacjonalizacja MŚP – planowany nabór kwiecień 2020 – wstrzymany. Nowy termin naboru ustalony zostanie, jak tylko to będzie możliwe.

Aktualny konkurs w ramach działania 1.2 Badania, rozwój i innowacje w przedsiębiorstwach – planowane przedłużenie terminu zakończenia naboru. Zachęcamy do bieżącego śledzenia informacji na stronie www. 
Rozstrzygnięcie II rundy naboru RPSL.01.02.00-IP.01-24-020/19 w ramach działania 1.2 Badania, rozwój i innowacje w przedsiębiorstwach – termin rozstrzygnięcia został przedłużony do maja 2020, II kwartał 2020. Nadal podejmujemy działania mające na celu jak najszybsze poinformowanie naszych wnioskodawców o wynikach konkursu.

Wyniki konkursu zostaną opublikowane niezwłocznie po podjęciu decyzji w tym zakresie.
Szczegółowe informacje dostępne są tutaj https://scp-slask.pl/czytaj/1_2_020_ii_runda

Zachęcamy do bieżącego śledzenia informacji na stronie internetowej ŚCP. W sprawach pilnych, dotyczących realizacji projektów prosimy o bezpośredni kontakt z opiekunami projektów za pośrednictwem poczty elektronicznej bądź telefonicznie. Przypominamy, że ze względu na zagrożenie epidemiologiczne została ograniczona dostępność ŚCP.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś