FB Pixel Code Przejdź do treści głównej

Trzeci numer „Funduszy dla Biznesu” czeka już na czytelników


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2021-10-01 13:20

Znajdziesz w nim relacje z interesujących wydarzeń oraz praktyczne porady, które pomogą lepiej opracować projekty w kontekście wsparcia w ramach Funduszy dla Śląskiego (2021-2027).  Przygotowaliśmy także coś dla rozliczających wnioski z unijnym dofinansowaniem – „ściąga” znajduje się wewnątrz numeru.

W oczekiwaniu na nową perspektywę finansową warto zainteresować się działalnością Sieci Badawczej Łukasiewicz. To dobra propozycja dla tych, którzy mają innowacyjne pomysły, ale obawiają się ryzyka. Przedsiębiorcy mogą zyskać niezwykle szybki i — co również istotne — pozbawiony kosztów dostęp do najnowszych zdobyczy nauki. W zaledwie 15 dni naukowcy rozwiązują przedstawione im przez firmy problemy.

Beneficjentom, realizującym po raz pierwszy projekt z unijnym dofinansowaniem (w ramach konkursu „Inwestycje w MŚP”), polecamy zapoznanie się z artykułem na temat przygotowania dokumentów do wniosku o płatność. W tym numerze skupiamy się na fakturze i jej prawidłowym opisie, prezentując pomocne grafiki – warto skorzystać z naszej podpowiedzi.

W trzecim numerze piszemy ponadto o ósmych Dniach Otwartych Funduszy Europejskich oraz wydarzeniu gospodarczym tego roku – Europejskim Forum Przyszłości.

Poradnik „Fundusze dla Biznesu”

Bezpośredni link do publikacji dla osób z ograniczoną sprawnością — „Fundusze dla Biznesu” wersja dostępna cyfrowo

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś