FB Pixel Code Przejdź do treści głównej
Informacje związane z Funduszami Unijnymi dla Śląska (FE SL 2021-2027) znajdziesz na funduszeue.scp-slask.pl

Przed nami transformacja


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2022-11-14 14:16

Odchodzenie od paliw kopalnych i wdrożenie neutralności klimatycznej to tematy budzące wielkie emocje. Jeśli jesteście ciekawi, jakie firmy mają szansę na uzyskanie dofinansowania, zacznijcie od lektury „Funduszy dla Biznesu”.

W nowym numerze przedstawiamy pierwsze informacje na temat przemian, jakim wkrótce będzie podlegało nasze województwo. Piszemy o tym, które regiony uzyskają wsparcie, kiedy rozpoczną się konkursy i na jakie aspekty należy zwrócić uwagę, planując przedsięwzięcia.

W wielu przedsiębiorstwach trwają intensywne prace poprzedzające zamknięcie projektów. Nie zapomnieliśmy o nich, porady w Strefie Beneficjenta są tym razem wyjątkowo obszerne. Staramy się pomóc Wam w ukończeniu z sukcesem prac B+R. Doradzamy, jak prace rozwojowe ująć w księgach rachunkowych, przeprowadzić analizę wyników i je rozpowszechnić. Radzimy też zapamiętać datę 31 grudnia 2023 r., jeśli chcecie ponieść w terminie wydatki kwalifikowalne.

Koniecznie poczytajcie o tym, jak Lord Vader promował projekt dofinansowany ze środków unijnych w ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Oprócz Planetarium Śląskiego odwiedziliśmy również Muzeum Hutnictwa i Bibliotekę Ficinus. Jeśli też tam byliście, pomożemy w przywołaniu wspomnień, jeśli nie — na pewno po lekturze zaplanujcie czas z DOFE w przyszłym roku.

Poradnik „Fundusze dla Biznesu”

Poradnik „Fundusze dla Biznesu” — wersja dostępna cyfrowo

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś