FB Pixel Code Przejdź do treści głównej
Informacje związane z Funduszami Unijnymi dla Śląska (FE SL 2021-2027) znajdziesz na funduszeue.scp-slask.pl

O nowych wyzwaniach w poradniku „Fundusze dla Biznesu”


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2021-12-17 10:21

Czwarty numer naszej publikacji to przede wszystkim relacja z konferencji, którą udało nam się zrealizować w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości oraz inspirujące dobre praktyki. Nie zapomnieliśmy także o beneficjentach realizujących projekty — ważne dla Was informacje znajdziecie wewnątrz numeru. Zapraszamy do lektury wersji elektronicznej.

W artykule na temat konferencji piszemy o przyszłości regionu i środkach przeznaczonych dla naszego województwa. Dowiesz się, jakie branże otrzymają wsparcie i jak, zdaniem ekspertów, przebiegać będzie transformacja regionu, na którą przeznaczono niemal 5 mld euro. Podczas konferencji mówiono także o zmianach już dokonanych w trakcie mijającej perspektywy finansowej, na co rozdysponowano ponad 14,7 mld zł.

Dobre praktyki, czyli przykłady przedsiębiorstw realizujących projekty z unijnym dofinansowaniem, to stały element naszych publikacji. Tym razem prezentujemy firmy wybrane w konkursie działania 1.2 Badania, rozwój i innowacje w przedsiębiorstwach oraz 3.2 Innowacje w MŚP. Szczególnie polecamy relację ze spotkania z Mietallem Walusiem, założycielem zespołu Negatyw, który uzyskał dotację na projekt wspierający walkę z depresją.

 

Poradnik „Fundusze dla Biznesu”

Bezpośredni link do publikacji dla osób z ograniczoną sprawnością — „Fundusze dla Biznesu” wersja dostępna cyfrowo

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś