FB Pixel Code Przejdź do treści głównej

Nadchodzą zmiany


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2022-06-29 12:25

Jesteście ciekawi, co nas czeka w perspektywie 2021-2027? Sięgnijcie po najnowszy numer „Funduszy dla Biznesu”, gdzie o najważniejszych sprawach dla regionu rozmawiamy z Marszałkiem Województwa Śląskiego Jakubem Chełstowskim.

Niemal 5 mld euro zostanie przeznaczone na rozwój naszego województwa, w tym tworzenie innowacji, transformację gospodarczą i ekologię. To szansa na szybki rozwój, a przypomnijmy, że już w tej chwili — według „Financial Times” — znajdujemy się wśród dziesięciu najbardziej atrakcyjnych inwestycyjnie regionów w Europie. Sprawdzicie także, na jakim etapie znajdują się prace nad najnowszą perspektywą finansową, i poznacie efekty programów pomagających w przeciwdziałaniu skutkom pandemii.

Dla wszystkich, którzy realizują projekty albo zamierzają to zrobić, przygotowaliśmy obszerny tekst wyjaśniający, co może być sygnałem alarmowym w przeprowadzaniu postępowań o udzielanie zamówień publicznych. Dowiecie się z niego, jak uniknąć najczęściej popełnianych błędów. Pamiętajcie także o śledzeniu naszej strony i „Funduszy dla Biznesu” na Facebooku, zwłaszcza że informujemy tam o organizowanych przez nas warsztatach. Ten temat również poruszamy w naszym poradniku.

Poradnik "Fundusze dla Biznesu"

Poradnik „Fundusze dla Biznesu” — wersja dostępna cyfrowo Ikona dostępności na niebieskim tle biały zarys człowieka z rozłożonymi ramionami 

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś