Przejdź do treści głównej

Jak dodawać załączniki do wniosku o dofinasowanie w LSI 2014


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2016-01-15 07:57

Przedstawiamy skróconą instrukcję dodawania załączników do wniosku w systemie LSI 2014.

Aby wykorzystać opcję Chcę teraz zarządzać załącznikami do wniosku należy najpierw dodać pliki do Repozytorium dokumentów projektu.
Sposób dodawania plików opisany został w „Instrukcji użytkowania LSI 2014 dla Wnioskodawców/Beneficjentów

Poniżej skrócona instrukcja dodawania załączników do wniosku:

Aby dodać pliki do repozytorium projektu należy z poziomu danego projektu kliknąć na ikonę Repozytorium dokumentów.
W formularzu należy kliknąć Dodaj nowe pliki.
Następnie należy przeciągnąć odpowiedni plik na obszar Przeciągnij plik tutaj… lub poprzez ikonę Przeglądaj  wskazać plik do dodania.
Kolejną czynnością jest wprowadzenie nazwy oraz opisu dla dodanego pliku oraz kliknięcie przycisku Wyślij  lub - w przypadku wgrania większej ilości plików (maksymalnie istnieje możliwość wgrania jednorazowo 5 plików) - Wyślij wszystkie.
Wgrane pliki będą widoczne z poziomu wniosku po uzupełnieniu danych szczegółowych pliku. W celu edycji danych należy kliknąć w ikonę Edytuj  przy danym załączniku, następnie zmienić lub uzupełnić pola formularza (kolumna Operacje, ikona Edytuj).
Po wykonaniu powyższych czynności można przejść do punktu G wniosku i kliknąć Chcę teraz zarządzać załącznikami do wniosku, a następnie przesłać pliki (za pomocą zielonej strzałki) z Repozytorium plików  do Listy załączonych plików.


UWAGA!
Należy dołączyć w systemie wszystkie obowiązkowe załączniki, ponieważ w innym przypadku system nie pozwoli złożyć wniosku (jeżeli jakiś załącznik nie dotyczy Wnioskodawcę na etapie wnioskowania – wówczas należy podłączyć do systemu dokument z informacją, że dany załącznik nie dotyczy Wnioskodawcy na etapie wnioskowania).

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis




Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś