FB Pixel Code Przejdź do treści głównej
Informacje związane z Funduszami Unijnymi dla Śląska (FE SL 2021-2027) znajdziesz na funduszeue.scp-slask.pl

„Fundusze dla Biznesu” w nowej odsłonie


2018-08-31 07:59

Pierwszy w tym roku numer poradnika „Fundusze dla Biznesu” jest już dostępny w wersji papierowej oraz na naszej stronie w postaci e-wydania. Zachęcamy do zapoznania się z artykułami na temat inteligentnych specjalizacji naszego województwa, do których ostatnio dołączyły dwie kolejne – zielona gospodarka i przemysły wschodzące. Prezentujemy także aktualne i przyszłe konkursy oraz dobre praktyki, pokazujące skuteczność wsparcia w ramach RPO WSL.

Do 18 września mają Państwo szansę na złożenie wniosku w naborze w ramach działania 3.3, o czym piszemy szczegółowo wewnątrz numeru. Kwota przeznaczona na dofinansowanie nowoczesnych rozwiązań wynosi tym razem 64 mln zł. Efekty zakończonych naborów i sukcesy projektów z branży B+R znajdziemy w dziale Dobre Praktyki. Rozmowy z przedsiębiorcami, ich własne doświadczenia mogą być zachętą i inspiracją do tego, by sięgnąć po wsparcie oferowane przez Śląskie Centrum Przedsiębiorczości. „Fundusze dla Biznesu” to także nowości dla czytelników, którzy chcą być na bieżąco – jeśli jeszcze nie znasz serwisu biznes.slaskie.pl, nie wiesz, na co mogą liczyć firmy w regionie – klikaj i…. czytaj.

Zdjęcie w kształcie kwadrata, którego tłem jest zielona trawa, na której leży świecąca żarówka. W lewym dolnym rogu na szarym transparentnym tle widnieje napis Fundusze dla biznesu Poradnik przedsiębiorcy 1/2018

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś