Przejdź do treści głównej

Wiadomości


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
Dostępne 170 wiadomości z wszystkich 170 dla zadanych warunków:

11 mln złotych na podbój zagranicznych rynków dla MŚP

Uruchomienie tego konkursu było strzałem w dziesiątkę. Firmy z regionu uzyskały możliwość udziału w międzynarodowych imprezach branżowych w kraju i zagranicą. Do ŚCP wpłynęło 81 wniosków, z czego aż 95% otrzyma dofinansowanie.

2020-01-23

Dzień Przedsiębiorcy w Tychach

16 stycznia 2020 roku w sali sesyjnej Urzędu Miasta (I piętro, sala 102), odbędzie się kolejny Dzień Przedsiębiorcy. Na przedsiębiorców oraz tych, którzy chcą rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej organizatorzy będą czekali od godz. 12.00 do 15.00.

2020-01-13

Współpraca na rzecz internacjonalizacji przedsiębiorstw

Osiem instytucji regionalnych działających na rzecz wsparcia MŚP połączyło siły, by wzmocnić działalność eksportową oraz promocję rodzimych firm zagranicą. W ramach projektu COMPETE IN można będzie uzyskać łatwiejszy dostęp do informacji potrzebnych podczas procesu wejścia przedsiębiorstwa na rynek międzynarodowy.

2019-12-30

Więcej czasu na zakup usług proinnowacyjnych. Wydłużamy termin naboru.

W związku ze zgłaszaną przez wnioskodawców prośbą, dotyczącą konieczności dokładniejszej analizy kosztów zakupu usług proinnowacyjnych oraz potrzebę przeprowadzenia badania rynku, decyzją Zarządu Województwa nabór w konkursie Zakup usług proinnowacyjnych przez MŚP został przedłużony do 30 stycznia 2020.

2019-12-20

153 mln złotych na innowacje. Masz szansę z nich skorzystać

19 grudnia o godzinie 12.00 zakończy się nabór do konkursu Innowacje w MŚP, więc przedsiębiorcy mają jeszcze czas na przygotowanie projektu. Duża kwota przeznaczona na wsparcie to nie jedyna dobra wiadomość — rozszerzony został zakres kosztów kwalifikowanych.

2019-11-22

Tak Śląskie wspiera przedsiębiorców

Fundusze Europejskie obecnie i w przyszłości – to główny temat konferencji „Zaprojektuj rozwój. Wsparcie UE dla firm” zorganizowanej przez Śląskie Centrum Przedsiębiorczości na Stadionie Śląskim. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele Zarządu Województwa Śląskiego z Marszałkiem Jakubem Chełstowskim, który wręczył beneficjentom umowy na dofinansowanie innowacyjnych projektów.

2019-11-21
| kategorie: Konferencje

Czas na innowacyjne zakupy

Potrzebujesz nowych technologii, ale nie wiesz od czego zacząć? 
Zakup usług proinnowacyjnych przez MŚP
to konkurs właśnie dla Ciebie. Zapraszamy na spotkania informacyjne – dowiesz się więcej!

2019-11-07

Nowy numer Funduszy dla Biznesu

Nie zwalniamy tempa! Prowadzimy spotkania informacyjne, doradzamy podczas warsztatów, spotykamy się podczas ważnych wydarzeń gospodarczych, a w najnowszym poradniku — za sprawą dobrych praktyk — inspirujemy do pisania projektów.

2019-10-03
| kategorie: Polecamy, Komunikaty, Promocja | tagi: Poradnik

Czyste powietrze w województwie śląskim – konkursy w ramach Wspólnego Przedsięwzięcia „Silesia pod błękitnym niebem”

Poprawa jakości powietrza w regionie to najważniejsze cele konkursów prowadzonych wspólnie przez województwo śląskie oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Na wnioskodawców w Śląskim Centrum Przedsiębiorczości oraz NCBR czeka łącznie 78 mln złotych.

2019-09-02
| kategorie: Szkolenia, Nabory wniosków, Polecamy, Komunikaty, LSI | tagi: 1.2, błękitne niebo, Silesia pod błękitnym niebem

CO NOWEGO W FUNDUSZACH

Śląskie Centrum Przedsiębiorczości wraz z Wojewódzkim Urzędem Pracy w Katowicach zapraszają na cykl bezpłatnych spotkań informacyjnych nt. wsparcia UE. Ofertę dostępnych instrumentów finansowych przedstawi Fundusz Górnośląski S.A. Natomiast przedstawiciele Google Internetowe Rewolucje pokażą m.in. bezpłatne narzędzia Google wspierające procesy eksportowe.

2019-08-29
| kategorie: Szkolenia, Konferencje, Komunikaty, Promocja | tagi: szkolenia
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś