Przejdź do treści głównej

Zapraszamy na konferencję pt. „Śląskie inwestuje. Jak finansować szkolenia i doradztwo dla firm?"


od 2016-12-09 [09:30] do 2016-12-09 [15:00]
Data publikacji: 2016-12-05 13:26

Ponad 400 milionów złotych to kwota przeznaczona w woj. śląskim na dofinansowanie szkoleń i doradztwa dla firm sektora MMŚP w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020. Środki te będzie można wykorzystać już od 2017 r.

Ponad 400 milionów złotych to kwota przeznaczona w woj. śląskim na dofinansowanie szkoleń i doradztwa dla firm sektora MMŚP w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020. Środki te będzie można wykorzystać już od 2017 r.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak sfinansować usługi szkoleniowe i doradcze dla przedsiębiorców i ich pracowników? Jeśli chcesz poznać najnowsze trendy na rynku szkoleń? Jeśli reprezentujesz firmę szkoleniową zainteresowaną świadczeniem usług rozwojowych dofinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego - zapraszamy do udziału w konferencji Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach pt. „Śląskie inwestuje. Jak finansować szkolenia i doradztwo dla firm?"

Wydarzenie odbędzie się 9 grudnia br. w gmachu Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego (sala nr 402, IV p.) przy ul. Jordana 18 w Katowicach.

 

Przedmiotem tego wydarzenia będzie dyskusja nad możliwościami inwestowania w kadry, ich kwalifikacje zawodowe i kompetencje oraz wsparcie małych i średnich przedsiębiorstw w działaniach rozwojowych dla nich i dla ich pracowników. Działania takie mogą być finansowane z unijnych funduszy w ramach RPO WSL na lata 2014-2020.

Wśród zaproszonych gości są eksperci firm consultingowych oraz firm szkoleniowych, a także pracownicy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP). Przedstawiciel Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach przedstawi szczegółowe informacje na temat możliwości wykorzystania funduszy unijnych dla przedsiębiorców w ramach RPO WSL.

Zachęcamy podmioty wpisane do Rejestru Instytucji Szkoleniowych, zainteresowane świadczeniem usług rozwojowych w ramach Poddziałania 8.2.3 RPO WSL, do rejestracji w Bazie Usług Rozwojowych (BUR) Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Na konferencji uruchomiony będzie Mobilny Punkt Rejestracji w BUR. Będzie także czynny Punkt Kontaktowy EFS – pracownicy punktu będą udzielali informacji o możliwościach wsparcia w ramach RPO WSL.

Formularze zgłoszeniowe oraz szczegółowy program wydarzenia znajdą Państwo TUTAJPoleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś