Przejdź do treści głównej

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska ŚCP w trakcie EKMŚP


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2017-10-18 11:51

Od 18 do 20 października 2017 r. mogą Państwo spotkać się z nami nie tylko w naszej siedzibie, ale także w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, gdzie właśnie odbywa się VII Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw.
Siódma edycja kongresu przebiega pod hasłem „Uwolnić biznes!”, co odzwierciedla gotowość tego środowiska do wprowadzania różnorodnych zmian — otwarcie się na możliwości technologiczne, rynkowe, prawne. Organizatorzy planują również rozpoczęcie dyskusji na temat Konstytucji dla Biznesu i konsekwencji, jakie przyniesie ona przedsiębiorcom.

Na terenie stoiska „Śląskie.”, w specjalnie wydzielonej strefie informacyjnej, będzie można zobaczyć kompleksową ofertę przygotowaną przez:
• Śląskie Centrum Przedsiębiorczości
• Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich
• Wojewódzki Urząd Pracy
• Fundusze Pożyczkowe i Poręczeniowe
• Śląskie Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera
• Śląskie Centrum Społeczeństwa Informacyjnego.

Kolejnym miejscem spotkań na stoisku jest strefa innowacyjna, w której swoje dokonania zaprezentują firmy inwestujące w nowoczesne rozwiązania z wykorzystaniem funduszy unijnych. Górnośląskie Centrum Medycyny i Rehabilitacji Amed znane jest z wdrażania technologii pozwalających przywróć sprawność pacjentom mającym problemy neurologiczne, ortopedyczne i kardiologiczne. Prevac to producent aparatury naukowej, wykorzystywanej do badań w warunkach wysokiej i ultra wysokiej próżni. Visa Bell, firma produkująca tradycyjne śląskie przysmaki, pokaże, jak można połączyć stare receptury z innowacyjnością. W strefie rekreacyjnej, idealnej do prowadzenia rozmów, będzie można odpocząć i spotkać przedstawicieli Uzdrowiska Goczałkowice-Zdrój, specjalizującego się w leczeniu narządów ruchu i wykorzystującego w zabiegach solankę i borowinę.


Szczególnie polecamy także udział w:
• panelu dyskusyjnym Finansowanie MŚP ze środków unijnych, gdzie wystąpi p.o. dyrektora ŚCP Bartosz Rozpondek — 19.10.2017, godz. 9.00
• warsztatach Zanim dojdziesz do wniosku, prowadzonych przez Adrianę Witkowską-Konieczny — 20.10.2017, godz. 9.00.

Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach
plac Sławika i Antalla 1, 40-166 Katowice
Targi Biznes Expo

Godziny otwarcia stoiska „Śląskie.” (numer 90):
18.10.2017: 09.00 – 16.30
19.10.2017: 09.00 - 16.00
20.10.2017: 09.00 - 16.00

Serdecznie zapraszamy
Program kongresu dostępny jest na stronie: http://ekmsp.eu/pl/program/program-kongresu/

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś