Przejdź do treści głównej

WUP zaprasza na spotkanie dla przedsiębiorców subregionu północnego


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2017-06-29 12:55

Podstawowe zagadnienia jakie zostaną poruszone to propozycje działań wdrażanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020 (RPO WSL). To oferta szkoleniowa w zakresie usług rozwojowych i doradczych dla pracowników i przedsiębiorców sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Na spotkaniu obecni będą także przedstawiciele Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości, którzy przedstawią możliwości wsparcia w zakresie dofinansowania firm na badania, rozwój i innowacje, na podniesienie konkurencyjności np. poprzez zakup sprzętu, narzędzi ICT, licencji czy oprogramowania. To także oferta RPO WSL.

W spotkaniu udział wezmą reprezentanci Lokalnej Grupy Działania z subregionu północnego. Zapoznają obecnych z o możliwością założenia działalności gospodarczej oraz wsparcia dla istniejących firm na zakupy środków trwałych w ramach Programu Operacyjnego Rozwoju Obszarów Wiejskich. Pracownicy Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Częstochowie poinformują o ofercie innych programów operacyjnych.

Zapraszamy do siedziby częstochowskiej filii Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach przy Alei Niepodległości 20/229 (Sala Stowarzyszenia Księgowych). Początek spotkania o godz. 10:00.

Szczegóły, w tym FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY, znajdują się TUTAJ.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś