Przejdź do treści głównej

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Włącz się, weź udział! 14-20 listopada 2016


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2016-10-13 13:06

Wkrótce będzie miało miejsce kolejne tej jesieni, po Kongresie Małych i Średnich Przedsiębiorstw, inspirujące wydarzenie — Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Co roku w listopadzie w 160 krajach jednocześnie odbywają się debaty na temat różnych aspektów biznesu, a także szkolenia i warsztaty, dostarczające wiedzy, narzędzi i inspiracji do działania. Pomysłodawcami ŚTP są brytyjski premier Gordon Brown, amerykański ekonomista i prezes Fundacji Kauffmana Carl Schramm, oraz brytyjska rządowo-biznesowa organizacja Make Your Mark.


Polska, dzięki bardzo dużej liczbie partnerów, jest jednym z liderów ŚTP, co potwierdzają nagrody Country of the year oraz Largest number of partners przekazane podczas kongresów w Moskwie i Mediolanie w 2014 i 2015 r. Organizator, Fundacja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Warszawie, oraz koordynator, którym na Śląsku jest Urząd Marszałkowski, zapraszają do udziału 14-20 listopada 2016 w tegorocznej edycji ŚTP. Chętni mogą nie tylko zostać uczestnikami, ale również partnerami, organizującymi w dowolnym mieście wykłady czy studyjne wizyty, lub sponsorami, wspierającymi akcję i zarazem promującymi własną markę wśród 100 000 uczestników projektu.


Śląskie Centrum Przedsiębiorczości szczególnie zaprasza 17 listopada 2016 r. na organizowaną przez Urząd Marszałkowski oraz Śląski Inkubator Przedsiębiorczości konferencję Przedsiębiorczość, która zmienia świat na lepsze. Inspiracje w rewitalizacji społeczno-gospodarczej.
Więcej informacji można znaleźć na stronie www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś