Przejdź do treści głównej

Tysiące pomysłów, dzięki którym Śląskie zmienia się na lepsze – zobacz je wszystkie na mapie projektów


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2018-02-02 15:01

Fundusze Europejskie już na dobre zadomowiły się w naszym województwie. Nie tyle jako unijne narzędzia finansowe, ale przede wszystkim jako stały element otaczającego nas krajobrazu.

Śląskie rozwija się prężnie jak nigdy dotąd, a kolejne tablice pamiątkowe i informacyjne w ekspresowym tempie wyrastają przy ulicach i budynkach naszych miast. Za każdą taką tablicą kryje się jakaś historia – tysiące szalonych pomysłów wyjątkowo inspirujących ludzi, którzy postanowili przejść od myśli do czynów i zmienić Śląskie. Fundusze Europejskie to historie osób, które miały odwagę zaryzykować, by poprawić zarówno jakość swojego życia, jak i środowiska, w którym funkcjonują. To historia nas wszystkich, którzy korzystamy z tych zmian – beneficjentów Funduszy Europejskich.

Już dziś oddajemy Wam do użytku Mapę projektów województwa śląskiego. Narzędzie, dzięki któremu w prosty sposób będziecie mogli sprawdzić, jak Fundusze wpływają również na Wasze życie.

Mapa Dotacji

Czy w Twojej przychodni będzie realizowany specjalistyczny program zdrowotny?

Czy linia autobusowa, którą podróżujesz każdego dnia doczeka się ekologicznych pojazdów?

Czy szkoła, do której chodzi Twoje dziecko, korzysta z dodatkowego wsparcia na programy rozwijające ciekawość świata?

Czy w tym roku powstanie nowa obwodnica, która usprawni Twoją drogę do pracy?

Wystarczy, że wybierzesz na mapie region (powiat lub gminę), w którym mieszkasz, a uzyskasz podstawowe informacje na temat wszystkich projektów współfinansowanych w ramach RPO WSL 2014-2020 w Twojej okolicy. Dane są pobierane bezpośrednio z Lokalnego Systemu Informatycznego i podlegają codziennej aktualizacji. Możesz mieć pewność, że dzięki mapie projektów zawsze jesteś na bieżąco.

Sprawdź teraz i przekonaj się jakie niesamowite pomysły już wkrótce poprawią komfort Twojego życia.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś