Przejdź do treści głównej

Przedsiębiorco, wypełnij ankietę nt. kształcenia w ramach systemu szkolnictwa zawodowego.


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2017-07-19 12:45

Szanowni Państwo

Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego zaprasza do wypełnienia ankiety nt. kształcenia w ramach systemu szkolnictwa zawodowego.

Zmieniająca się sytuacja na regionalnym rynku pracy wymaga podjęcia działań. Dane instytucji rynku pracy wskazują na zapotrzebowanie na fachowców. Przedsiębiorcy ich potrzebują, by móc rozwijać swoją działalność.

Niestety, efekty kształcenia w ramach systemu szkolnictwa zawodowego, najczęściej nie są zgodne z Państwa potrzebami kadrowymi. Występują tak technologiczne, jak i programowe rozbieżności utrudniające efektywne pozyskiwanie nowej kadry wśród absolwentów szkół zawodowych.

W imieniu Wydziału Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego zapraszamy Państwa do wypełnienia ankiety, która jest elementem szerszych działań regionu na rzecz lepszego startu młodzieży na rynku pracy, a Państwu pozwoli na uzupełnienie deficytów kadrowych.

Ankieta znajduje się pod adresem: ANKIETA

Prosimy o wypełnienie ankiety do dnia 24. lipca br.

W przypadku ewentualnych pytań osobą do kontaktu pozostaje pracownicy Referatu Zarządzania i Analiz Wydziału EFS Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego: Pan Lesław Nowak: lenowak@slaskie.pl tel. (32) 77 40 989 oraz Pan Paweł Waleczek: pwaleczek@slaskie.pl tel. (32) 77 40 069.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś