Przejdź do treści głównej

Kierunki Rozwoju Zarządzania Zasobami Ludzkimi


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2017-11-15 07:43

Urząd Miejski w Zabrzu zaprasza do udziału w VII Międzynarodowej Konferencji pn.: „Kierunki Rozwoju Zarządzania Zasobami Ludzki

Podczas tegorocznej edycji podejmiemy próbę zdefiniowania KOMPETENCJI PRZYSZŁOŚCI. W zmieniającym się w cyfrowym tempie otoczeniu biznesowym kluczowa staje się dla pracodawców transformacja kultury organizacyjnej, która będzie wspierać utrzymanie i zaangażowanie pracowników oraz przyciągać kandydatów do pracy.

Sektor samorządowy obejmuje swoją działalnością wiele obszarów poczynając od masowej obsługi klienta jak np. przy obsłudze dowodów osobistych, poprzez działania kulturalne, społeczne, edukacyjne, a kończąc na działaniach kreujących dany region np. jako przyjazny inwestowaniu. Aby mógł działać efektywnie powinien zmierzać do zwinnej organizacji, czyli reagującej w sposób ciągły na zmiany, a także samoistnie stawać się liderem zmian. Jednym z wyzwań staje się pozyskiwanie kompetencji umożliwiających realizowanie tych celów.

W ramach dwóch dni spotkań będziemy o tym dyskutować, a także o wyzwaniach HR w dobie zmieniającej się rzeczywistości podczas wystąpień, sesji networkingowej, a także warsztatów.

Karty zgłoszeniowe oraz program Konferencji dostępne są na stronie http://konferencjazzl.um.zabrze.pl/.

Termin nadsyłania zgłoszeń: 16.11.2017 r.

Biuro Konferencji:
Urząd Miejski w Zabrzu
ul. Religi 1
41-800 Zabrze
Tel. +48 32/273-97-08, 373-34-32

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś