Przejdź do treści głównej

Jubileuszowa edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego 14-16.05.2018 Katowice.


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2018-05-14 09:30

Ponad 150 sesji tematycznych, 900 panelistów i ok. 10 tysięcy gości – tak w liczbach przedstawia się kolejna odsłona największej imprezy biznesowej w Europie Środkowej, podczas której Katowice stają się centrum gospodarczych wydarzeń. Technologie i trendy, inwestycje, transport i logistyka, zarządzanie, finanse, energetyka, fundusze przyszłości oraz European Start-UP Days to tylko krótka lista gorących tematów tego trzydniowego spotkania.

„Europejski Kongres Gospodarczy to jedno z największych wydarzeń tego typu w tej części Europy. W jego trakcie możemy wymienić się poglądami, doświadczeniami, spróbować rozwiązać nurtujące nas problemy i śmiało wyznaczać ambitne cele. Oprócz interesujących dyskusji z pogranicza gospodarki, polityki i ekonomii to także znakomita okazja do promocji Katowic i regionu, przedstawienie jego potencjału i zaprezentowanie zmian, które u nas zaszły w ostatnich latach” – podkreśla marszałek Wojciech Saługa.

Warto zaznaczyć, że Kongres to także okazja do spotkań w części wystawienniczej. Zapraszamy do dowiedzenia stoiska województwa śląskiego, gdzie w kameralnej atmosferze można będzie porozmawiać m.in. o funduszach europejskich z pracownikami Śląskiego Centrum Przedsiębiorczości.

Więcej informacji na temat Europejskiego Kongresu Gospodarczego można znaleźć tutaj

http://www.eecpoland.eu/2018/pl/sesje/

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś