Przejdź do treści głównej

Dni Otwarte Funduszy Europejskich 18-21.05.2017. Zapraszamy do uczestnictwa.


Użyj filtrów, aby szybko odnaleźć interesującą Cię wiadomość:
Pokaż wiadomości
Pokaż według
2017-01-25 15:09

To już czwarta edycja tego ogólnopolskiego przedsięwzięcia, którego inicjatorem jest Ministerstwo Rozwoju oraz liczni partnerzy regionalni. Wydarzenie cieszy się rosnącą popularnością nie tylko wśród instytucji oraz beneficjentów, realizujących projekty dofinansowane z funduszy. Co roku różnego rodzaju imprezy gromadzą prawdziwe tłumy zainteresowanych.

Już teraz zapraszamy tych, którzy zrealizowali projekty dofinansowane z Programu Regionalnego Województwa Śląskiego oraz Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w województwie śląskim do współpracy z Urzędem Marszałkowskim. W naszym regionie dzięki funduszom powstało wiele inwestycji, warto je poznać. Przedsiębiorcy, instytucje, beneficjenci, którzy chcą zaprezentować swoje projekty, pokazując w ten sposób korzyści płynące z unijnego dofinansowania, mogą liczyć na wsparcie organizacyjne oraz promocyjne.

Jeśli jesteś zainteresowany uczestnictwem w tym ogólnopolskim przedsięwzięciu koordynowanym przez Ministerstwo Rozwoju, wyślij mail na adres: dniotwarte@slaskie.pl, wpisując dane kontaktowe oraz zamieszczając krótki opis projektu z ewentualną propozycją atrakcji, które mogłyby być wykorzystane podczas DOFE.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś