Dni Otwarte Funduszy Europejskich 18-21.05.2017. Zapraszamy do uczestnictwa.


To już czwarta edycja tego ogólnopolskiego przedsięwzięcia, którego inicjatorem jest Ministerstwo Rozwoju oraz liczni partnerzy regionalni. Wydarzenie cieszy się rosnącą popularnością nie tylko wśród instytucji oraz beneficjentów, realizujących projekty dofinansowane z funduszy. Co roku różnego rodzaju imprezy gromadzą prawdziwe tłumy zainteresowanych.

Już teraz zapraszamy tych, którzy zrealizowali projekty dofinansowane z Programu Regionalnego Województwa Śląskiego oraz Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki w województwie śląskim do współpracy z Urzędem Marszałkowskim. W naszym regionie dzięki funduszom powstało wiele inwestycji, warto je poznać. Przedsiębiorcy, instytucje, beneficjenci, którzy chcą zaprezentować swoje projekty, pokazując w ten sposób korzyści płynące z unijnego dofinansowania, mogą liczyć na wsparcie organizacyjne oraz promocyjne.

Jeśli jesteś zainteresowany uczestnictwem w tym ogólnopolskim przedsięwzięciu koordynowanym przez Ministerstwo Rozwoju, wyślij mail na adres: dniotwarte@slaskie.pl, wpisując dane kontaktowe oraz zamieszczając krótki opis projektu z ewentualną propozycją atrakcji, które mogłyby być wykorzystane podczas DOFE.

Poleć innym:
Facebook G+ Twitter Pint.
Pomóż nam poprawić serwis
Anuluj
Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś